Банкети

Ресторан Іва в Мамаївцях — це прекрасна кухня та бездоганна якість сервісу. Тут ви можете скуштувати страви української та європейської кухні.

Ресторан «Іва» розташований у 7 км від Чернівців, ідеально підходить для проведення весіль, корпоративних заходів, банкетів та ін. Загальний зал ресторану розрахований на 400 осіб , VIP- зал — на 40 осіб, альтанки до 30 осіб.

До послуг гостей ресторану «Іва» літня тераса — дерев’яні альтанки для вашого відпочинку. Тут можна зручно влаштуватися за столиками і на свіжому повітрі насолодитися відпочинком.

Ресторан «Іва в Мамаївцях » — це острівець гостинності , доброзичливості та відмінного обслуговування. Як вдома почуваються тут пристрасні шанувальники смачної їжі та вишуканих напоїв.

Страви української кухні, приготовлені шец поваром, справлять незабутнє враження на гостей. Оригінальні рішення тагастрономічні підходи перевершать будь-які фантазії. У меню ресторану представлені як страви класичної української кухні , так і авторські твори наших кухарів.

У ресторані Іва ми намагаємося створити дружню атмосферу, щоб вам було комфортно в нашому ресторані з першої хвилини і до розставання. Ми з задоволенням допоможемо гідно відзначити і особливі події , і приємно провести звичайний вихідний день.